Adelina Tahiri bën super blerjen e rradhës

0 76

Adelina Tahiri ka ndarë një video me ndjekësit e saj, teksa lë të kuptojmë se ka blerë një makinë të re BMW, ngjyrë të bardhë.

“Zemra ime e re”, shkruan Adelina krahas videos.

Adelina gjithnjë është përmendur për jetën luksoze dhe markat e shtrenjta që zgjedh të bëjë publike edhe në Instagram.

Këngëtarja kurorëzoi dashurinë me partnerin maqedonas, Serjozha Markov, rreth 1 vit më parë në martesë dhe kane dhe një djalë të quajtur Jon.

Leave A Reply

Your email address will not be published.