Afërdita Dreshaj tregon se si është njohur me bashkëshortin e saj

0 41

Afërdita Dreshaj prej kohësh jeton në SHBA me bashkëshortin e saj hokeistin çek Jakub Kidl.

Ajo na e ka shuar kuriozitetin përmes një postimi në Insta Story.

“Unë e kam takuar atë në ditëlindjen e Jehona Dreshaj, ne kishim dalë për të ngrënë sushi dhe ai ishte atje”, i është përgjigjur Afërdita një prej ndjekësve.

Afërdita Dreshaj tregon se si janë njohur me bashkëshortin e saj

Këngëtarja gjithashtu së shpejti do publikojë një këngë.

Afërdita Dreshaj tregon se si janë njohur me bashkëshortin e saj

Leave A Reply

Your email address will not be published.