Albana Osmani në formë të përkryer për ditëlindje. Nuk do ta besoni sa vjeç mbush…

0 33

Moderatorja e njohur Albana Osmani njoftoi të gjithë fansat me një foto se feston ditëlindjen e saj.

“Kam lindur në ditën më të nxehtë të vitit, 17 korrik. S’kam ç’bëj. Vajza e ditëlindjes”- janë fjalët që moderatorja ka shkruar në Instastory.

Albana ka lindur më 17 korrik të vitit 1980 dhe ditën e sotme mbush plot 39-vjeç. Me siguri të gjitha vajzat e lakmojnë fizikun e saj tepër në formë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.