Albani tregon prapaskenat qesharake të klipit së bashku me Miriam.

0 20

Alban Skënderaj ka publikuar sot prapaskenat e klipit “Duamë” që ka bërë në bashkëpunim me partneren e tij Miriam Cani.

“Making of “Duamë” “Videoclip vs Real life” 

S’kishte faj, e kishte me frike dhe më paralajmëroi që në fillim! Por dhe unë e paralajmërova  Pa merak, protagonistja e klipit është shëndoshë e mirë ”, shkruan Albani.

Në një koment të sajin, Miriam sqaron se ishte aq cekët aty saqë “ra si thes” në ujë dhe u vra sigurisht!

Leave A Reply

Your email address will not be published.