Anxhelina kthehet përsëri me Fatmir Hysenbelliun?

0 26

Besojmë se e mbani mend lidhjen e shumëpërfolur të Fatmir Hysenbelliut dhe Anxhelina Hadërgjonajt të cilët ishin një ndër çiftet më të komentuara.

Dita e djeshme ishte shumë e veccantë për familjen e Fatmirit pasi mbesa e tij festoi ditëlindjen dhe ata i organizuan një festë speciale, mirëpo e pranishme paska qenë dhe ish e dashura e tij, Anxhelina Hadërgjonaj.

Motra e saj Agnesa ka postoi një video ku Anxhelina shfaqet duke u argëtuar me vogëlushen.

Në janar të vitit 2017, Fatmir Hysenbelliu foli për herë të parë për ndarjen e me Anxhelinën duke pranuar se ai ruan miqësinë me familjen e Anxhelinës:

“Kam respekt për familjen e saj dhe ajo për familjen time. Jemi ndarë por kemi mbetur miq”, tha ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.