Arbana mbështet publikisht Eduartin në filmin e ri!

0 11

Pak ditë më parë Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj ishin me pushime në Marok.

Së fundmi Eduarti ka nisur xhirimet për një film që mban titullin “Gjyshja” dhe Arbana Osmani duket të jetë pranë tij.

Nëpërmjet një postimi të bërë pak minuta më parë në Instastory, moderatorja i uron suksese për këtë projekt të ri.

“Paç fat”, shkruan Arbana mbi videon.

Arbana ka zbuluar se për xhirimet e filmit ata kanë udhëtuar drejt Bogës dhe pjesë e grupit të aktorëve është edhe Ema Andrea.

Leave A Reply

Your email address will not be published.