Arbana Osmani largohet nga Top Channel? Ja e vërteta

0 27

Një lajm i bujshëm ka qarkulluar ditën e djeshme sipas të cilit Arbana Osmani është larguar nga televizioni ku ka punuar prej shumë vitesh. Moderatorja e njohur ka braktisur kanalin televiziv dhe ka lënë në mes edhe transmetimin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” pas një sherri me drejtorin e televizionit.

E ndërkohë që të gjithë ishin konfuzë lidhur me këtë lajm, një postim i shoqes së saj të ngushtë Xhemi Shehu i bëri të gjithë lëmsh. “I fut një dorë makarona kur është robi pa punë”, shkruan ajo duke etiketuar Arbanën në foton ku shfaqen duke ngrënë makarona.

Me shumë siguri është një një postim me shaka. Burime të tjera konfirmojnë se largimi i Arbanës nuk është i vërtetë dhe se emisionin i saj të do të vijojë normalisht edhe pse ka patur një debat.

Leave A Reply

Your email address will not be published.