Aurela Hoxha bën operacionin plastik të rradhës. Si ju duket?

0 7

Aurela Hoxha është përfolur shpesh për operacione plastike, duket se nuk ka ndërmend të heqë dorë prej tyre.

Në fotot e publikuara së fundmi në Instagram, Aurela shfaqet shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Ajo që bie në sy janë mollëzat të cilat jan më të vogla krahasuar me foto e mëparshme.

Siç duket, modelja është mërzitur me pamjen e saj dhe ka vendosur të bëjë sërish ndryshime në look. Kujtojmë se Aurela është komentuar nga hera për heqje brinjësh, bërje buzësh dhe mollëzash.

Leave A Reply

Your email address will not be published.