Bradley Cooper fotografohet i dëshpëruar pasi Irina u largua nga shtëpia

0 29

Bradley Cooper duket i dëshpëruar në disa foto të fundit që janë bërë pas lajmit se Irina e ka braktisur dhe është larguar nga shtëpia me vajzën e saj.

Sot u raportua se supermodelja ruse, 33 vjeçe, ka lënë shtëpinë e tyre 4.5 milionë dollarëshe në Pacific Palisades.

Ata nuk kanë qenë mirë për disa muaj dhe Irina vendosi se do të ishte më mirë nëse ajo do të shkonte në shtëpinë e saj”.

“Nuk duket se ka mbetur shumë kohë për të dy, para se t’i japin fund njëherë e mirë”.

Vajza e tyre është arsyeja e vetme që mban së bashku modelen 33-vjeçare dhe aktorin 44-vjeçar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.