Butrinti e kalon ditën me një person shumë të veçantë dhe është…

0 15

Butrint Imeri njihet si një këngëtarë mjaft i njohur në skenën muzikore shqiptare.

Ai së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me gjyshin e tij me të cilin po e kalon kohën.

“S’ka gjë më të mirë se me kalu një ditë me gjyshin”- ka shkruar këngëtari.

Kujtojmë që kënga e fundit që solli Butrint Imeri para disa ditësh ishte në bashkëpunim me ‘Nimo’ me titull “Dream Girl”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.