Capital T i komentojnë në foton ku tregon jetën e luksit dhe ai i kthehet në mënyrën më të mirë

0 3

Ditën e djeshme këngëtari shqiptar Capital T ishte pjesë e festivalit  “Alba Festival”, që u zhvillua për shqiptarët jashtë vendit.

Pas përfundimit të tij, ai u kthye për në vendlindje me avion privat dhe nuk nguroi ta bënte publik këtë moment luksoz

Ai publikoi një foto në Instagram dhe bashkangjitur ka shkruar disa fjalë që kanë ngjallur shumë komente.

“Si e kam jetën ti as n’spot nuk e ki”,- shkruan Capital.

Një komentues ka shkruar:

“Kjo është një thënie që tregon mungesë respekti sepse ka njerëz që vuajnë për të pasur ushqim në tryezë sepse kanë pagesa minimale”, ka shkruar një fanse e këngëtarit

Menjëherë pas këtij komenti ka reaguar edhe Capital T:

“Kam bërë shumë edhe për këtë çështje”, ka thënë ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.