Cardi B nuk njihet pa “make up”

0 16

Vetëm pak ditë më parë, Cardi B u rikthye nga pushimet e saj përrallore në Meksikë bashkë me Offset. Ndërsa ditën e sotme, dukej se këngëtarja i ishte kthyer realitetit, madje më e thjeshtë se kurrë më parë. Cardi është shfaqur në New York veshur sportive, pa ‘make up’ dhe dukej shumë larg pamjes së saj të zakonshme.

Flokët i kishte kapur në mënyrë të çrregullt dhe askush nuk e kishte parë në atë formë ndonjëherë tjetër. Në çdo performancë të saj apo shfaqjet në evente botërore, Cardi B e kemi parë gjithmonë të kuruar në detaje, ndaj këto foto pa grim i lanë të gjithë fansat e saj pa fjalë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.