Marina Vjollca e quan nënën ‘bishë’

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar një foto të nënës së saj në Instagram ku e uron për ditëlindje. Ajo ka zgjedhur një mënyrë të vecantë për ta uruar duke shkruajtur: “Mama ime gëzuar ditëlindjen! Vetëm lumturi të kesh gjithë jetën! Je më e mira e botës (vetëm se ndonjëherë tregohesh pak bishë me gocën tënde

Read More...

Mbretëresha e “Kuksianëve” mesazh Elvis Pupës, nuk do ta besoni se çfarë i shkruan

Duket e pabesueshme, por aktori i njohur i humorit dhe njëkohësisht edhe moderatori i spektaklit “M’fal për Shprehjen”, Elvis Pupa, ka pretendon se ka marrë një “mesazh” nga Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, Elizabeta vetë, menjëherë pas vizitës së aktorit të popullarizuar shqiptar në Londër. Të gjithë këtë Visi e ka njoftuar me shumë humori

Read More...

Këngëtares shqiptare i këputet rripi i kanotierës në koncert, ja si e menaxhon ajo incidentin

Gjatë koncerteve live asgjë nuk mund të parashikohet e vecanerisht incidentet janë të shumta. Një gjë të tillë ka kaluar edhe këngëtarja Nora Istrefi, e cila ka pasur një problem me bluzën e saj. Kështu, teksa performonte live, Norës i këputet njëri rrip dhe bluza i bie, duke e detyruar atë të mbante njërën dorë

Read More...

Arian Çani: Alketa kam një problem, s`mund të ulem më këtu… ato më fusin duart

Spektakli ‘Your Face Sounds Familiar’ ka nisur mes batutave. Arian Çani i ka kërkuar autores së programit Vera Grabocka dhe moderatores Alketa Vejsiu që të iki nga vendi ku ishte pozicionuar deri atë kohë. Çani ka thënë se nuk mund të rijë dot mes dy anëtareve të tjera të jurisë, pasi sipas tij nuk mund

Read More...

Publikohen fotot seksi të gruas së deputetit të majtë

Gruaja e deputetit laburist britanik, Simon Danczuk po tërheq vëmendjen e mediave roze, dhe jo vetem. Ajo është e çmendur pas fitnesit dhe sigurisht se kjo është reflektuar edhe në linjat e saj trupore. Me gjoks shpërthyes dhe të pasme bombë, ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve, duke qenë faktor që bashkëshorti i saj të

Read More...

Rikthehet Fatos Nano, nuk do ta besoni “profesionin” e tij të ri

Fatos Nano është rikthyer! Regjisori i filmit “Drejt Fundit”, Drilon Hoxha ka prezantuar ndjekësve në profilin e tij në Instagram, projektin e tij me te fundit. Në foton që ai ka publikuar është një nga aktorët e filmit “Drejt Fundit”, Klark Morinaj bashkë me ish kryeministrin Fatos Nano. “Ç’kemi? Një përshëndetje nga Klark Morinaj dhe

Read More...

Aksident apo me qëllim? Gjyste Vulaj ekspozon zonën intime në videoklip

Këngëtarja Gjyste Vulaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Sonte bëjmë nam”. Ajo këtë projekt muzikor e ka shoqëruar edhe me videoklip që në të duket atraktive, shkruan arbresh.info. Por, me apo pa dashje Gjystja ka zbuluar organin gjenital në një pjesë të klipit. Për më shumë shikojeni dhe vlerësojeni./Arbresh

Read More...

Ja kush është personi i vetëm që e ndjek Edi Rama në Instagram

Kryeministri Edi Rama është shumë aktiv në rrjetet sociale. Shpeshherë ai poston në Facebook, por edhe në Instagram, ku e ndjekin plot 88 mijë e 400 persona. Pavarësisht kësaj, kryeministri nuk është treguar aspak modest teksa në Instagram ndjek vetëm një person. Dikur kanë qenë rreth 15 veta që ai ndiqte, por mesa duket është

Read More...

Këngëtarja shqiptare edhe pse gjyshe, ka oferta për martesë nga djem të rinj

Në emisionin e përjavshëm n’Kosovë Show mysafire e radhës ishte këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Albërie Hadërgjonaj foli për karrierën dhe për jetën e saj private. Ajo tha se qe 25 vjet është në skenë pasi e do shumë muzikën si dhe do të vazhdojë akoma të merret me të. E pyetur rreth shtypit rozë që po

Read More...

Mira Konçi ka ditëlindjen, mesazhi nga vajza e saj po bën xhiron e rrjetit

Këngëtarja e njohur Mira Konçi, sot feston ditëlindjen. Ajo që do ta bëjë të paharrueshme këtë ditë për artisten është urimi i vajzës së saj Era, e cila prej disa kohësh jeton në SHBA. Në fjalët kushtuar të ëmës, Era ka shprehur të gjithë dashurinë për njeriun e dashur. “Mami im, shpirti im, gëzuar ditëlindjen!

Read More...