Çfarë?? Ledri i shpreh live dashurinë Dua Lipës. (VIDEO)

0 47

Ledri Vula dhe Dua Lipa janë këngëtarë të preferuar në Shqipëri dhe jashtë.

Disa ditë më parë u mbajt festivali “Sunny Hill Festival”, i organizuar nga babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa, ku performuan këngëtarë me famë botërore si Miley Cyrus, Gashi, Njomza dhe këngëtarë të tjerë shqiptarë ku njëri prej tyre ishte edhe Ledri Vula.

Image result for sunny hill festival ledri vula

Pas performancës të tij Ledri nuk nguroi që të shprehte falenderimet e tij për familjen e tij, Dukagjin Lipa dhe menaxherin Faton Shoshi për përkrahjen që i jep. Në veçanti një urim special për Dua Lipën.

“Ta ha zemrën. Je më e mira n’botë”- është shprehur me dashuri Ledri Duas.

Ju rikujtojmë, se para disa vitesh dyshja kanë qenë në një romancë dashurie.

Image result for dua lipa dhe ledri vula

Mos humbisni këtë video nga “Prive” në minutën 56:22.

Leave A Reply

Your email address will not be published.