E dini sa para mban me vete Kylie? Do të habiteni!

0 104

Kylie Jenner ka qenë e ftuara speciale e puntatës së parë të sezonit të ri të “The Ellen Show”.

Miliarderja ishte e ftuar bashkë me të ëmën Kris Jenner, për të folur për jetën e saj private dhe statusin si më e pasura ndër të gjitha motrat Kardashian Jenner.

E pyetur nga Ellen DeGeneres se sa para kishte me vete në studio, Kylie Habiti me përgjigjen e saj.

0 dollarë! Kylie nuk kishte asnjë kesh me vete përpos kartës.

Më pas Ellen pyeti Kris-in dhe kjo e fundit zbuloi se kishte 5 kartëmonedha 20 dollarëshe me vete.

“Dikur mbaja 1000 dollarë në kartëmonedha 20-tëshe. Por sa herë që kërkoja para ishin zhdukur e di pse, sepse unë kam 6 fëmijë. Dhe zhdukeshin. kështu që u dorëzova dhe tani kam më pak për të më vjedhur”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.