E dini se çfarë bën Irina Shayk pas ndarjes? Aspak shqetësuese

0 27

Supermodelja 33-vjeçare u fotografua në një sallon në Los Angeles të enjten, pasi lajmi për ndarjen nga aktori 44-vjeçar pas një marrëdhënie katërvjeçare, mori dhenë.

Irina shihej e buzëqeshur teksa fliste në telefon dhe priste të bënte pedikyr.

Modelja gjeti kohën për t’u marrë me veten pas ndarjes dhe largimit nga shtëpia 4.5 milionë dollarëshe në Pacific Palisades.

Leave A Reply

Your email address will not be published.