Ed Sheeran martohet në një cermoni të fshehtë

0 73

Ed Sheeran u martua me të dashurën e tij që e ka njohur që në fëmijëri Cherry Seaborn në një martesë sekrete ku të famshmit nuk u ftuan.

Një burim i afërt me këngëtarin zbuloi: “Ed u martua disa ditë para Krishtlindjeve. Ishte shumë e qetë – vetëm shokët më të vjetër të Edit, familja e tij dhe prifti.

View this post on Instagram

Who likes sport sports

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

“Ishin vetëm 40 njerëz. Ai nuk donte asnjë bujë, dhe ai donte që ajo të ishte diçka krejtësisht private, një martesë e vogël.

Ed, 28 vjeç, dhe lojtarja e hokej Cherry, 26 vjeç, po planifikojnë një mbrëmje martese në verë për shokët e tyre të famshëm dhe miqtë e punës që nuk e dinin për martesën.

Martesa e yllit të “Shape Of You” dhe “Perfect” vjen një vit, pasi këngëtari kishte mohuar se, ai dhe Cherry ishin fejuar, pasi e dashura e tij u pa me një unazë në gisht.

Leave A Reply

Your email address will not be published.