Elita Rudi bëhet bjonde dhe nuk mund te mungonte komenti i Gjikos.

0 85

Moderatorja e njohur i ka habitur të gjithë pak më parë me foton e fundit që ka postuar, ku duket që ka ndryshuar tërësisht look-un.

Elita Rudi bëhet bjonde

Mirëpo ajo që na tërhoqi vëmendjen tjetër është edhe komenti i bashkëshortit, Gjikos teksa i shkruan:

“Gru, a je ti?” 

Mirëpo as Elita nuk e ka lënë pa përgjigje.

Nuk e dimë sa të lehtë do e ketë Gjiko të mësohet me pamjen tërësisht ndryshe të gruas, pasi më herët në një intervistë,  ai është shprehur se nuk e ka pëlqyer shumë Elitën bjonde. 

Megjithatë Elita ngjan shume bukur në të dyja rastet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.