Emina Cunmulajn nuk e kishim parë ndonjëherë kështu. Bën ndryshimin e madh

0 18

Emina Çunmulaj është një femër shumë simpatike brune dhe me flokë të gjatë.

Ajo ditën e sotme ka bërë një ndryshim drastik në pamje duke i prerë flokët rrëzë qafës dhe për hir të së vërtetës duket e mahnitshme.

Në foton e publikuar së fundmi në llogarinë në Instagram, Emina shfaqet pa make-up, ndërkohë vlen të theksojmë faktin se ngjyrën e flokëve nuk e ka ndryshuar, duke i qëndruar kështu besnike natyralitetit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.