Emina e pranon vetë që ndonjëherë i thyen rregullat për vajzat e saj.

0 38

Ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shfaqet vajza e saj duke ngrënë një ëmbëlsirë!

Emina justifikohet me faktin që herë pas here i pëlqen t’i bëjë fëmijët e lumtur duke i lejuar të hanë ushqime jo edhe aq të shëndetshme!

“Po unë jam ajo mama. Unë i lë fëmijët e mi të hanë karamele ndonjëherë. Dhe ato i dashurojnë”, ka shkruar Emina bashkangjitur videos.

Emina ndodhet me pushime me familjen në Turqi!

Ajo shpesh herë ndan foto dhe video nga vendet e bukura që viziton dhe momentet e këndshme gjatë ditës!

Leave A Reply

Your email address will not be published.