Ermali publikon fotot e Joelit dhe duket sikur ai po ndjek gjurmët e të atit.

0 16

Joeli, djali i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës duket se është në gjurmët e prindërve!

“Duke xhiruar reklama me këtë regjisorin e ri të talentuar!”, shkruan moderatori.

Joeli shfaqet duke parë nga objektivi i kamerës, ndërkohë që babi i tij xhironte një reklamë për emisionin.

Dukshëm ai është më i rritur tani dhe ka një ngjashmëri të paparë me të atin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.