Fëmija 2 vjeç bie nga lartësia, 17-vjeçari bëhet hero (VIDEO)

0 21

Ky adoleshent 17-vjeçar mund të quhet një hero për gjestin e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Stamboll, Turqi.

Adoleshenti ka pritur një fëmijë 2 vjeç që po binte nga lartësia duke i shpëtuar jetën. Algerian Feuzi Zabaat arriti të kapë në ajër fëmijën. Djali sirian Doha Muhammed doli në dritaren e katit të dytë të banesës ndërsa nëna e tij po gatuante. Për fat të mirë 17-vjeçari e pa atë nga rruga dhe arriti ta kapte pa u dëmtuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.