Fero u bën thirrje vajzave që është single. Reagon Arbenita

0 28

Fero ka lajmëruar përmes një postimi ditën e sotme se është beqar.

Reperi i njohur ka publikuar një status në Instastory, ku shkruan: “U zgjova këtë mëngjes dhe përshëndetje vajza nga sot e tutje jam beqar!”

Nuk e dimë me siguri nëse ky status nënkupton që marrëdhënia e tij me modelen Arbenita Ismajli ka marrë fund!

Arbenita ka reaguar gjithashtu për këtë postim, duke postuar një emoji duke qeshur me lot!

Ndoshta çifti po bën shaka ose kjo mund të mos jetë vërtet një shenjë që mes tyre gjërat kanë marrë fund!

Leave A Reply

Your email address will not be published.