Festojnë ditëlindjen në të njejtën ditë, Arbana Osmani uron Eduart Grishajn

0 25

7 maji është ditëlindja e tyre, një rastësi e bukur që me siguri i ka bashkuar edhe me shumë.

Ende nuk kemi një konfirmim zyrtar nga Arbana dhe Eduart Grishaj për një romancë të mundshme.

“Gëzuar ditëlindjen binjak”, i shkruan Arbana krahas fotos që ka publikuar të regjisorit të programit të suksesshëm “ Dua të të bëj të lumtur”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.