Getinjo çudit me videon e publikuar pas akuzave për mashtrim nga çifti zvicerian

0 12

Ditën e sotme, media zvicerane ’20 Minuten’ ka zbuluar se nga lekët që reperja i ka marr zviceranes kanë përfituar edhe anëtar të tjerë të familjes së saj dhe madje dhe vëllai i Mozzik, Getinjo, i cili ka arritur të marrë 12 mijë franga nga Petra Z në 13.12.2017.

Reperi i ka ironizuar në mënyrën më epike të mundshme, ku ka postuar 2 video në Instagram teksa tregon një shumë të madhe parash në dollap dhe shkroi: “Shum t’mir frangat”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.