Gjiko blen jaht?

0 139

Gjiko së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet një jaht i vogël.

“Fluturo. Jahti i bardhë. 900 kuaj/fuqi”, ka shkruar ndër të tjerash. Gjiko është duke punuar në këngë të reja dhe do të mbajë disa koncerte gjatë verës.

28 vjeçari i ka habitur të gjithë, por për hir të së vërtetës një blerje të tillë do ta besojmë kur të shohim Gjikon në jaht.

Leave A Reply

Your email address will not be published.