Hailey Baldwin bëhet brune dhe vështirë ta njihni

0 16

22-vjeçarja Hailey Baldwin shfaqet duke pozuar për revistën “Interview”, për të cilën ajo ka transformuar totalisht pamjen e saj.

Ajo është kthyer në origjinë me flokët e errët dhe një prerje bob, që e bëjnë të duket me shumë stil edhe pse shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Hailey na kthen pas në kohë me look-un dhe ondet e mëdha që e bëjnë të duket sikur ka dalë nga kopertinat e viteve ’90.

E stiluar nga Mel Ottenberg, Hailey shfaqet edhe me flokët e saj bjondë dhe me sa shohim look-u i saj si brune është thjesht i përkohshëm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.