I dashuri i Dua Lipës nxjerr”sekretin” për Shqipërinë!

0 27

Dua Lipa është një këngëtare me famë botërore, me një karrierë shumë të suksesshme në muzikë.
Prej shumë vitesh ajo është e lidhur me shefin e kuzhinës së njohur në Londër, Isaac Carew. Isaac Carew ka fituar zemrat e publikut shqiptar dhe së fundmi në rubrikën pyetje-përgjigje në Instastory ka zbuluar një sekret të Dua Lipës.

I pyetur nga shumë fansa se a e ka vizituar ndonjëherë Shqipërinë, ai është përgjigjur PO dhe së shpejti do ta vizitojë përsëri. “Dy herë, së shpejti bëhen tre”, ka thënë ai duke treguar kështu se Dua ka ndërmend të vijë përsëri në Shqipëri, ndoshta për ndonjë koncert surprizë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.