Ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut e uron kështu për ditëlindje

0 70

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin iranian Sasha Sobhani, përfundoi vetëm pak kohë pasi u bë publike.

Pak pas ndarjes bukuroshja shqiptare bëri disa postime të tipit, “Kur kupton se i dashuri yt është homoseksual”, duke na bërë të dyshojmë se marrëdhënia e tyre nuk kishte përfunduar mirë.

Ndërsa romanca e tyre ka marrë fund prej kohësh, duket se është miliarderi ai që do t’i rregullojë gjërat mes dyshes.

Sasha vendosi ta uronte ish-të dashurën e tij përmes një postimi në Insta Story. Ai publikoi një foto të Morenës pak pas mesnate, ndërsa shkroi “Gëzuar Ditëlindjen” dhe etiketoi këngëtaren.

Leave A Reply

Your email address will not be published.