Ishte koha kur Alex ëndërronte të shkonte në takim me Jennifer Lopez në vitin 1998. Ja videoja

0 11

Ata janë një nga çiftet më të komentuara.

Në videon e publikuar nga Alex, sportisti shfaqet në moshë të re, kur ishte 23 vjeç. Në një intervistë ai pyetet se cila është femra e ëndrrave me të cilën do të donte të lidhej.

“Jennifer Lopez, shpresoj që ju të më mundësoni një takim me të”!

Që në vitin 1998 ëndrra e tij ka qenë e fejuara e sotme dhe kjo gjë i ka pëlqyer shumë këngëtares, e cila i ka lënë një koment në Instagram.

“O Zot, më pëlqen kaq shumë kjo”, shkruan ajo duke iu referuara videos.

Leave A Reply

Your email address will not be published.