Ja çfarë i bëri përshtypje të dashurit të Dua Lipës në Prishtinë

0 10

Bashkë me Dua Lipën në Kosovë ka mbërritur edhe i dashuri i saj i ri.

Dua Lipa dje kishte mbërriti në Kosovë për të qenë prezentë në ‘Sunny Hill Festival’ ku ende nuk dihet nëse do të performoj apo jo.

Bashkë me këngëtaren ka ardhur edhe i dashuri i saj i ri Anwar Hadid vëllai i modeleve të njohur Gigi dhe Bella Hadid.

Me të ardhur në Prishtinë Anwar bashkë me disa miq ka dalë në qendër të qytetit për të eksploruar paksa kryeqytetin. Duket se sheshi ‘Nëna Terezë’ i paska lënë përshtypje Anwarit pasi ai publikoi disa fotografi nga ky vend në Instastory.

Leave A Reply

Your email address will not be published.