J’a çmimi marramendës i pushimeve të Adelina Tahirit

0 9

Këngëtarja e famshme nga Shkupi Adelina Tahiri, ka nisur t’i kalojë ca ditë pushime me bashkëshortin e saj, avokatin maqedonas Serjozha Markov dhe të birin Jonin.

Tahiri ka ikur për në Mauritius një ishull fantastik në Afrikë, në një hotel që ofron gjithçka si në ëndrra.

Fjala është për Four Seasons në Mauritius.Zbulohet se vetëm një natë në një suitë të këtij hoteli, kushton 1436 euro, shto këtu faktin që vetëm dhoma kushton kaq, ndërsa çdo gjë tjetër paguhet ekstra!

Me një përllogaritje të thjeshtë, i bie që këngëtarja të ketë shpenzuar 20 mijë euro për dy javë pushime në këtë vend.

Leave A Reply

Your email address will not be published.