Ja kush është e dashura e re e Robert Berishës

0 294

Pak kohë pas ndarjes nga Nora Istrefi, fotot e Robertit me një brune misterioze u kthyen në qendër të vëmendjes se të gjithëve.

Në fotot e publikuara nga “Prive” ata shfaqeshin duke shijuar pushimet në Turqi.

Sipas “Blic” ajo quhet Jessica Kadiu, është nga qyteti i Burrelit por jeton në New York prej vitesh.

Image result for jessica kadiu

Jessica dhe Roberti kanë një vit që janë të lidhur dhe ajo madje njihet edhe nga Big Mama, mikesha e ngushtë e Robertit.

Vetë Jesicca ka publikuar disa foto nga resorti në Turqi ku po pushon me partnerin.


Leave A Reply

Your email address will not be published.