Ja si i trajnon Ronaldo fëmijët e tij në futboll

0 53

Pa dyshim ai mban epitetin e futbollistit më të mirë në botë.

Megjithëse agjenda e tij është më se e ngarkuar, Cristiano Ronaldo dëshmoi të jetë një super baba.

Pasditen e së djeshmes ai ka luajtur futboll me binjakët e tij Eva Marian dhe Mateo Ronaldon.

Ai ka publikuar në Instagramin e tij një video ku po i mësonte fëmijët e tij të luanin, derisa po i gëzohej pa masë golit të të birit të tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.