Janë ndarë? Bashkëshortja e William Levy-t shpjegon gjithçka me një foto

0 26

Prej disa javësh në media ka qarkulluar lajmi se William Levy dhe partnerja e tij, Elizabeth Gutierrez i kanë dhanë fund historisë së tyre të dashurisë.

Disa burime të ndryshme pranë çiftit kanë thënë se ata nuk janë parë bashkë prej kohësh, madje edhe ditëlindjen e saj, Elizabeth nuk e festoi me William.

Ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze dhe ajo që shton akoma dhe më shumë dyshimet është fakti që në një prej festave të vajzës së tyre çifti nuk kanë qenë bashkë.

Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të vjetër ku shfaqet pranë bashkëshortit të saj dhe disa miqve të tyre.

“Na mungon Lala Land dhe na mungoni ju djema”, shkruan ajo.

Kjo tregon që mardhënia e tyre është mirë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.