Jeni gati? Publikohen fotot e xhirimeve të filmit ku luan Enca dhe Ermal Mamaqi

0 25

Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia.

Ditën e sotme, “Xing.al” e ka konfirmuar prezencën e Encës në kastin e aktorëve me disa foto gjatë xhirimeve.

E veshur me një fustan me printe leopardi, këngëtarja shfaqet krah Ermalit teksa bisedojnë përballë kamerës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.