Julia Roberts i lë të gjithë pa fjalë në daljen e fundit publike

0 19

Julia Roberts u fotografua nga paparacët teksa blinte ushqime në tregun e fermerëve dhe nuk i shpëtoi dot vëmendjes.

E veshur thjeshtë me një palë pantallona të shkurtra, atlete dhe një këmishë, aktorja e talentuar i bëri të gjithë të habiten me fizikun e mrekullueshëm, ndërsa në duar mbante disa çanta ushqimesh me blerje të freskëta nga tregu i fermerëve. Megjithëse mbante syze të errëta, Julia nuk arriti të fshihej.

Fansat janë surprizuar nga fiziku i mirë i aktores e cila është në moshën 51- vjeçare. Burime për ‘Hollywood Life’ kanë zbuluar se kjo nuk është hera e parë që Julia bën blerje në këtë treg, por kjo është një nga të paktat raste që arriti të fotografohej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.