Justin Bieber do të bëhet baba?Ja detajet

0 18

Ndonëse është i martuar prej muajsh me modelen e njohur Hailey dhe ditën e djeshme i habitën të gjithë teksa deklaruan në një postim se do të bëhen prindër. Këngëtari publikoi një eko të foshnjës, por lajmi nuk u besua nga fansat dhe yjet e botërore, të cilët thanë se ishte gënjeshtër për ditën e 1 prillit.

Për të shuar dyshimet, këngëtari publikoi një fotografi të bashkëshortes së tij ndërsa kontrollohej tek mjekët, ku dukej barku i rrumbullakosur. Pas kësaj fansat u bënë lëmsh dhe shumë prej tyre filluan të bësonin me të vërtet se modelja është shtatzënë.

Por Justin Biener ruajti suprizën për në fund. ‘Prit o Zot.. mos është dita e Gënjështrave’ duke lënë të kuptohet se i kishte gënjyer të gjithë.

Besoj se duhet të presim ende për të mësuar të vërtetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.