“Ka ardhur koha”. Ronela Hajati gati për planet e saj

0 21

Përmes një postimi në Instagram, Ronela Hajati ka bërë të ditur se së shpejti do të organizojë një koncert recital, ku gjithçka do të jetë live.

Ajo njofton se ky koncert do të jetë ndryshe nga ata që kemi parë, me një skenë të madhe, kërcimtarë dhe shumë drita.

“Mendoj se më ka ardhur koha të bëj një koncert recital…kam aq shume këngë që dua ti risjell! Dëshiroj të bëj koncert që askush nuk e ka bërë ndonjëherë…çdo gjë live, shumë valltarë, skenë e madhe dhe drita!”, ka shkruar ajo.

"Ka ardhur koha". Ronela Hajati gati për planet e saj të afërta

Leave A Reply

Your email address will not be published.