Keisi publikon foton në super formë. Çfarë do të thotë Stresi tani?

0 35

Ndarja e reperit Stresi nga bashkëshortja, Keisi, ka bërë bujë javët e fundit.

Keisi po vazhdon jetën e saj në Kanada dhe në foton e fundit të postuar në llogarinë e saj të Instagramit është shfaqur në super formë, e veshur me bluzë të shkurtër dhe xhinse shumë të grisura.

Keisi publikon foton në super formë. Çfarë do të thotë Stresi tani?

Ndërsa Stresi këto ditë po i kalon me shoqërinë.

-640-0-5d53d9f5cb219.jpg

Leave A Reply

Your email address will not be published.