Kënga e Butrintit dhe Majk e kopjuar nga hiti që e kemi dëgjuar të gjithë?!

0 19

Majk dhe Butrint Imeri kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të shumëpritur ‘Sa gjynah’.

Kënga, e cila është pëlqyer mjaft shumë nga fansat edhe pse na ka fiksuar, duket se na ka kujtuar tingujt dhe melodinë e një tjetër hiti shumë të njohur. 

Bëhet fjalë për këngën e famshme ‘Waves’ të Mr. Probz, e cila ka qenë një hit i madh botëror.

Që në fillim të kësaj kënge mund të shihet ngjashmëria në melodi me këngën e artistëve shqiptarë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.