Kiara Tito merr vendimin DRASTIK në look-un e saj

0 27

Kiara Tito, moderatorja simpatike njihet për bukurinë natyrale, thjeshtësinë dhe elegancën që pasqyron si në ekran ashtu edhe në rrjetet sociale.
Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në instastory ku tregon se ka marrë vendimin drastik për pamjen e saj, megjithëse nuk ishte ende gati për këtë. Kiara ka publikuar tufën me flokët e prerë të cilat i mban në dorë, duke lënë të kuptohet se ka hequr një gjatësi të konsiderueshme nga flokët e saj.

“Nuk isha gati për këtë.”- shkruan Kiara krahas postimit, duke i lënë të gjithë kuriozë për pamjen e saj të re.

Leave A Reply

Your email address will not be published.