Kim nuk njihet më në foton e fundit

0 20

Kim Kardashian i ka shtuar produktet e kozmetikës në linjën e saj më të re të frymëzuar nga vitet ’90.

Koleksioni i ri bazohet në ngjyrat mat dhe për ta prezantuar Kim ka zgjedhur një foto të saj.

“Ka shumë modifikime, kjo nuk duket sikur është Kim”, shkruan një fans.

“Kjo nuk duket më si Kim. Mos është dikush tjetër?”, shkruan një tjetër.

Kjo nuk është hera e parë që Kim përballet me akuza për photoshop.

Leave A Reply

Your email address will not be published.