Kira Tito po kalon pushimet me Butrintin?

0 154

Butrint Imeri dhe Kiara Tito prej shumë kohësh thuhet se janë duke përjetuar një histori dashurie, megjithatë nuk e kanë pranuar ndonjëherë.

Butrinti ka publikuar në Instagram një video ku tregon se ndodhet me pushime në Greqi në Santorini dhe tregon tavolinën e shtruar për dy persona.

Ende nuk dihet gjë me saktësi, megjithatë bukuroshja së fundmi ka publikuar  foto ku tregon se po kalon disa ditë pushimi në Greqi.

Tek një nga fotot e Kiarës duket qartë pishina që shihet edhe në videon e Butrintit.

r.JPG

Leave A Reply

Your email address will not be published.