Kjo foto kur Eni Koçi tenton të bëjë një foto profesionale dhe Genci e ndihmon, do j’u shkrijë së qeshuri

0 10

Këngëtarja Eni Koçi, është mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo realizoi një set të ri fotografik me fotografin Norik Uka, në të cilin u shfaq tejet në formë.

Megjithatë, puna për ta realizuar një fotosesion të tillë, duket të mos ketë qenë fare e lehtë për të.

Eni ka treguar vështirësitë me të cilat është përballur gjatë xhirimeve.

Veç kësaj, bashkë me të është edhe këngëtari Prelvukaj, i cili e ka ndihmuar të dashurën që të duket sa më bukur.

Dhe kjo foto tregon më së miri se çfarë bëhet për të kapur një foto perfekte.

Leave A Reply

Your email address will not be published.