Kryeministri Edi Rama uron gratë dhe vajzat me një urim të veçantë

0 19

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur ditën duke uruar festën e 8 Marsit.

Shefi i Qeverisë, ka uruar të gjithë femrat me një foto të bashkëshortes, Linda dhe nënës së tij.

“MIRËMËNGJES dhe një 8 Mars sa më të gëzuar për të gjitha gratë dhe vajzat.”-shkruan Rama.

Leave A Reply

Your email address will not be published.