Ledri Vula kalon pushimet me familjen e Dua Lipës (FOTO)

0 49

Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun shqiptar

Ju rikujtojmë se këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe reperi i njohur kosovar Ledri Vula vite më parë kanë qenë në një lidhje të cilën mediat e kanë komentuar shpeshherë.

dua-lipa-0001-ledri.jpg
-640-0-5d55c8bcc4b4b.jpg
-640-0-5d55c8bc44124.jpg
-640-0-5d55c8bddb997.jpg

Dy vite më parë prindërit e Duas dhe Ledrit i kaluan pushimet bashkë.

-640-0-5d55c8bf84b4b.jpg

Leave A Reply

Your email address will not be published.