Loredana paska qenë e lidhur me reperin e famshëm

0 74

Gjatë këtyre javëve të fundit këngëtarja e njohur Loredana ka qenë në qendër të mediave shqiptare, por jo vetëm.

Ndërkohë që ajo dhe anëtarë të tjerë të familjes së saj po hetohen, mediat zvicerane kanë shkruar shumë për këngëtaren shqiptare duke zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj.

Së fundmi disa media të huaja kanë zbuluar se Loredana përpara se të martohej me Mozzik ka qenë e lidhur me një ndër reperët më të njohur në Zvicër. Thuhet se ajo dhe Shindy dikur kanë pasur një histori dashurie e cila kurrë nuk u bë publike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.