Loredana publikon këngën e re. Ja si reagon Mozzik.

0 13

Prej disa ditësh në media po përflitet për një krizë në çift mes reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi.

Mozzik nuk e mbështeti partneren në Instagram për këngën e re, madje as nuk ishte i pranishëm në festën e ditëlindjes së saj.

Disa orë më parë Loredana ka publikuar bashkëpunimin e ri me Mero-n dhe Mozzik ka bërë atë që s’pritej.

Ai e ka publikuar këngën në Instastory, duke e mbështetur kështu publikisht partneren e tij dhe duke treguar se gjërat mes tyre janë rregulluar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.