Marina ka ditëlindjen dhe Geti i bën urimin special

0 37

Marina Vjollca feston sot ditëlindjen.

Njëra nga moderatoret më tërheqëse shqiptare, mbush sot 29 vjeç. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim special nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Përmes një postimi në Instagram reperi ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar partneren e tij:

“Ditëlindja jote është rilindje për mua..Gëzuar e shtrenjta ime”.

Nuk vonoi shumë dhe moderatorja ia kthen me fjalët: “Ti  je i shtrenjti im, të dua”!

Leave A Reply

Your email address will not be published.